| Alexandra0005 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un caine cu rasa saint bernard pui cat poate sa ajunga pretul unuia si de une pot sa-l cumpar?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Câinele de rasă saint bernard este un câine mare, care fiind mare cât un om, mănâncă cam cât un om!
Câinii mici, pui de câine, seamănă între ei.
Ca să nu te păcălească cel ce îți va vinde cățelul, trebuie să cauți pe Youtube filme cu puii de câine de rasă saint bernard.
https://www.youtube.com/watch?v=Fe05oqfjI4g

| viotedy a răspuns:

Gasesti si cu 400 lei.cauta anunturi de la crescatori, nu de la bisnitari.si...sa nu trimiti bani inainte.

| ArianaArii02 a răspuns (pentru viotedy):

Buna. Unde gasesti saint bernard cu 400 lei? sau mai ieftin daca se poate. big grin. eu am caiutat si am gasit doar de la 200 eur in sus sad

| NicollNikkyKv a răspuns:

Buna, uite aici poti gasi : http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/saint-bernard/
Sper ca te-am ajutat!
O zi minunata.

| tellabella a răspuns:

E destul de mult si depinde de unde il cumperi in jur de 250 de euro.Dar poate ai noroc si gasesti unul gratis

| valentin_1737 a răspuns:

800 roni-Filipesti-Bacau