| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu sa ma duc la o facultate de medicina veterinara si parintii n u sunt prea de acord cu asta ce sa fac va rog iubesc animalele mult

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Du-te,ca e super rentabil, e cea mai de viitor facultate.

4 răspunsuri:
| alserban25 a răspuns:

Le spui ca daca pleci din tara si se castiga bine acolo

| anonim_4396 explică (pentru alserban25):

Pai eu vreau sa raman in tara

| alserban25 a răspuns:

Atunci ai o discutie serioasa cu ei si le spui ca e decizia ta ce iti alegi in viata si ca iti trebuie independenta. Nu mai ai 3 ani sa stai sub fusta mamei. De asemenea le vei spune ca daca nu vrei sa pleci iti vei face un cabinet mare si vei castiga mult si spui ca asta e destinul tau:sa ajuti

| JoulieT a răspuns:

Esti clasa a12a?