| Ramo137 a întrebat:

Buna zina,
adopt catel de rasa, talie mica, stam la curte dar noi il vom tine in casa, afara fiind frig si nu vreau sa raceasca.
foarte important- sa fie SANATOS- nu vreau sa iau un caine cu nu stiu ce fel de boala de piele.
suntem din bucuresti colentina si suntem mari iuitori de animale, copii mei de abia asteapta sa-o sau sa-l vada. Multumim anticipat

12 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

Eu tias recomanda un beagle

| Ramo137 explică (pentru Pufarinee):

Da, beagle-lul este rasa mea preferata din totdeauna dar nu se prea doneaza

| Pufarinee a răspuns:

M-am prins dupa poza laughing

| Aniu a răspuns:

Iubitor de animale = nu conteaza daca e de rasa sau nu.

| Ramo137 explică (pentru Aniu):

Da, dar am avut metisi si lumea imi spunea ca sunt urati, ca mai bine ar fi unul de rasa ca sunt mai inteligenti, eu vreau unul de rasa mica fiindca copiilor le place foarte mult ok?

| Bozon_Alina_1986 a răspuns:

Buna, te-ar interesa un catel teckel, de 2 ani? Eu l-am gasit pe strada, Bucuresti, inghetat de frig, acum este in foster, dar are nevoie urgenta de un camin iubitor. Multumesc! contact alynutza23a@yahoo.com si iti pot trimit esi poze cu elhappy