| ruiugiulia21 a întrebat:

Buna ziua, am gasit un porumbel care pare sanatos, poate sa mearga dar nu zboara. Ideea este ca el nu pare ranit incearca sa zboare isi intinde aripile dar nu poate zbura si ma intreb de ce? O fi obosit? Nu este nici mare nici mic cred ca este pui aproape de maturitate si nu stiu ce sa fac cu el sau ce are. I-am lasat apa si bucati mici de paine il las sa se odihneasca ca sa vad daca poate zbura peste cateva ore. Puteti sa-mi spuneti ce are?

1 răspuns:
| Mavni a răspuns:

Pot sa-ti spun sa-ti facu tu rapid niste analize.
Nu ai vazut la stiri ca sunt porumbei bolnavi si care atinsi transmit boala la om?
https://www.aradon.ro/......i-1451583/