| PrivateGod a întrebat:

Bună ziua. Am o întrebare.
Mai crește părul pisicii dacă ea e tunsă la zero?(nu am tuns pisica dar are o problemă, i se duce primul strat de păr cu piele cu tot, pe picioare din spate și pe burtă din cauza unui accident )

6 răspunsuri:
| Cristi_Preda_2000 a răspuns:

E pe moarte

| PrivateGod explică (pentru Cristi_Preda_2000):

Nu a avut accident de mașină ☺ a căzut cu picioarele din spate într-o tigaie cu apă fierbinte(acum 2 săptămâni )

| Felys a răspuns:

Daca i-a cazut si pielea nu mai are cum sa creasca parul, nici nu stiu daca nu moare de la infectie, ai fost cu ea la veterinar?

| PrivateGod explică (pentru Felys):

Am fost si mi-a dat tratament dar degeaba.

| Felys a răspuns (pentru PrivateGod):

Cazurile de arsuri, opareli sunt grave si la oameni, pacat de ea, probabil are dureri groaznice

| PrivateGod explică (pentru Felys):

Motanul meu s-a vindecat.