| adrian77711 a întrebat:

am si eu o problema de sanatate cu catelusul meu, acum 1 zi am constatat ca are o problema la testicule (boase), si anume, are unul mai mic si unul mai mare, cum as putea sa mi dau seama sa vad ce problema are?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veterinar.

| Saveluc a răspuns:

Buna seara. Ce alte simptome, comportament are?

| adrian77711 explică (pentru Saveluc):

Nu prea are, e trist, fata de cum zburda el prin curte, nu mai are energie, e molesit, nu mai e el, pur si simplu...e schimbat, pofta de mancare mica.

| Saveluc a răspuns (pentru adrian77711):

Mergeți la un veterinar cu el, are probleme cu stomacul. A vărsat in ultimul timp?

| izaidk a răspuns:

Apreciez ca te interesezi de el și pui intrebare pe acest site dar este recomandat sa mergi la veterinar, poate nu e chiar o problema sau poate chiar este.