| madalin1008 a întrebat:

Este normal sa transpir la testicule? De la penis pana le testicule. Ce as putea sa fac sa nu mai am aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogabogdan a răspuns:

Salut, este normal sa transpiri la testicule, poti incepe prin a elimina parul de pe ele si sa iti iei ceva boxeri/chiloti mai stramti.