| FratilaIonel a întrebat:

am un 2 catei de 6 luni, unul ciobanesc si unul metis amstaff, cel ciobanesc este foarte agresiv cu strainii si cu alte animale, mananca foarte bine si este foarte dolofan pe cand celalalt este foarte subtirel si nu are nici o treaba cu strainii si alte animale, ce mancare sa ii dau pentru a se ingrasa si ce ar trebui sa fac ca sa fie agresiv cu strainii si alte animale?! Multumesc!

6 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

Il vreau eu pe ciobanesc, repede, hai...

| Eireann a răspuns:

De ce vrei un caine mare si greu de controlat sa fie agresiv?

| GabiNoS a răspuns:

Selectie naturala. Celui slab ii poti da un nou stapan.

| FratilaIonel explică (pentru GabiNoS):

Dc sa ii dau un alt stapan daca el mananca dar nu se ingroase?!

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Nu e de ajuns unul rau? Saracul animal cred ca e batut de ăl mai mare

| FratilaIonel explică (pentru AndreeaDaniela2000):

Nu e batut pentru ca nu au acces unul la celalalt!