| Ruben3421 a întrebat:

am un metis de ciobanesc german cu boxer (athos) latra doar noaptea la oameni si ziua la animale, are 1an, mai am un caine mic care este foarte agresiv la oameni si la animale, doresc sa-l fac agresiv la oamen... Va rog sa ma ajutati! Multumesc!

1 răspuns:
| gothicbat a răspuns:

De ce ți-ai dori asta?! laughing
Realizezi că dacă acel câine va fi agresiv și se va întâmpla o tragedie, tot săracul câine va fi eutanasiat?
Când văd cât de oligofreni sunteți unii, aș veni personal și v-aș lua toți câinii. Nu-i meritați!
Din cauza ăstora ca voi, anumite rase de câini au reputație proastă.