| VanessaVane01 a întrebat:

Am un bichone maltez (mascul/baiat) si doresc si eu daca se poate un nume pentru el! Ma poate sfatui cineva

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, şi eu am un bichone mascul, eu i-am pus numele Snowball [Bulgăre], acum, tu îi poţi pune orice nume doreşti, vezi şi tu ce îi se potriveşte.

| argo a răspuns:

Fritz, frosty, gus, otto, oz, ozzie, paco, poco, ringo, pip, coco, fifi, buster, toby

| OoAleeoO a răspuns:

-Bubu
-Rolly
-Ronny
-Lotto
-Otto
-Max
-Muffy
-Spikey
-Smiley
-Wesly
happy

| IamNatalia a răspuns:

Aici poti gasi o lista foarte lunga cu nume de catei. Eu i-am pus numele King catelului meu. http://www.dognameswoof.com/puppy-names