| AmR a întrebat:

Buna ziua.
Am un catel beagle cu care am fost la veterinar pentru control periodic si sterilizare chimica.(Mentionez ca injectia nu s-a putut face decat cu o anestezie usoara nu totala, urmata de una de trezire).
Totul a decurs bine, ne-am intors printr-o plimbare frumoasa.
Problema insa a aparut dupa ce am ajuns acasa.
Catelul mult prea vesel si activ, acum sta apatic, suparat, nu mananca, nu bea, de ridicat se ridica, dar cand am vrut sa-l mangai desi este,, pupila" mea, m-a muscat. Tare m-a intristat mai ales ca se uita la mine cu neincredere.
Cum sa interpretez, ce sa fac daca nu pot sa ma mai apropii de el, cum il mai duc la medic?
Rog sfaturi.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E normal ce face. O sa isi revina in cateva zile - o saptamana.

| AmR explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Multumesc mult.

| AmR explică (pentru AmR):

Nu- l stresez, doar ma supar, multumesc.

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Daca nu are chef nu il stresa, ai si tu rabdare ca isi va revenii curand