| pap3rclip a întrebat:

Am un Golden Retriever de 3 ani. Ieri am observat ca se scarpina in zona scrotului, si cand m-am uitat mai atent am vazut ca acesta avea pete negre.
Il doare si se scarpina toata ziua, iar daca ma apropii sa ma uit ma maraie. Aseara l-am luat cu frumosul si am incercat sa vorbesc cu el, si pana la urma m-a lasat sa ma uit acolo si sa ii dau cu un unguent. Va rog, daca stiti de la ce ar putea fi, si cum as putea sa il ajut. Va multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| NicosG a răspuns:

O vizita la medicul veterinar ar fi indicata happy