| BucurDenisAdrian a întrebat:

am un hamster pitic si i-am dat o bucățică foarte foarte mica de ciocolata pentru eram curios daca mănâncă, precizez ca era de mărimea lăbuței lui bucățică de ciocolata. Credeți ca pățește ceva?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Ciocolata e toxica pentru majoritatea animalelor, inclusiv hamsterii si cainii. Da, e posibil sa plateasca ceva, e posibil sa fie OK, e posibil sa moara. Dar macar ti-ai satisfacut curiozitatea deci merita, nu?

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

RIP hamster sad