| anonim_4396 a întrebat:

Hamsterul meu pitic roborovski a gasit pe birou o bucatica mica mica de ciocolata si a mancat-o... bucatica aia era mica incat putea sa intre prin gaura unui ac dar totusi imi este frica sa nu pateasca ceva! Trebuie sa-l duc la veterinar?! DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Stai linistit ca nu o sa pateasca nimic.
Pe viitor incerca sa nu il mai lasi unde stii ca poate manca ceva ce nu ii face bine, nu se stie cum gaseste vreo pastile si se intampla ceva mai grav cu el dupa aceea.