| Diana200537 a întrebat:

Am un pisoi, si de curand i-am pus o zgarda anti purici, dupa ce i-am pus-o am plecat putin de langa el, si cand m-am intors avea sub barbita putina blanita smusla si ii curgea sange. Acum, intrebarea mea este, nu a suportat zgarda si a incercat s-o dea jos si si-o fi smuls cu gheruta blana sau sa fi fost o capusa care a iesit cand i-am pus zgarda?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Poate ar trebui sa il intrebi pe veterinar ca pisicuta mea este alergica la zgarda anti purici si eu nu am stiut pana nu am ajuns cu ea la veterinar ca la fel se intamplase cu a mea.o fi si a ta alergica si nu o suporta.mai bine vezi din timp si care este faza si da i-o jos pana nu vorbesti cu veterinaru ca eu am lasa-t-o pe a mea cu ea pana am ajuns la cabinet