| Anonim99990 a întrebat:

As vrea sa aplic la facultatea de medicina veterinara din București. Însă as vrea sa știu care este viitorul unui student de la medicina veterinara. Se merita sa faci o astfel de facultate? Cineva mi-a spus "am învățat 6 ani ca sa lucrez acum pe 12.000 roni"

1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut! Eu am terminat liceul pe profil,, tehnician veterinar", sincer nu as merge pe USAMV nici mort, mi se pare foarte mult 6 ani. In plus daca vrei sa faci bani frumosi iti trebuie cabinet, daca nu, trebuie sa suporti un sef si nu este deloc placut, crede-ma. Nu vreau sa-ti spulber visul, daca doresti asta fa-o.