| Anonim99990 a întrebat:

As vrea sa aplic la facultatea de medicina veterinara din București. Însă as vrea sa știu care este viitorul unui student de la medicina veterinara. Se merita sa faci o astfel de facultate?

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Orice facultate e utila pe viitor daca stii sa te valorifici. Eu zic ca merita sa te duci. Bafta! ❤️

| Geomire a răspuns:

Eu cred ca merita, pentru ca nu mulți se duc la o astfel de facultate, si se cauta. E un job de viitor, daca reușești să iti deschizi un cabinet undeva aproape de centrul orasului, ar fi ideal. În domeniul medical se cauta si se va cauta si in viitor. Eu am fost la farmacie, însă am plecat din tara dar o voi termina cand ma întorc...sau poate nu.