| Cristian0071 a întrebat:

Buna ziua! Câinele meu a avut 2 spasme consecutive. Asta s-a întâmplat imediat după ce i-am facut baie. Întrebarea mea este daca este posibil ca samponul sa fie cauza, daca nu care ar putea fi cauza? Tin sa mentionez ca pana acum nu a prezentat nicio anomalie iar în momentul de față pare a fi în regulă.

1 răspuns:
| Maarrrriaaaa a răspuns:

Stiu ca ai postat asta acum 2 ani dar dul la veterinar ca e posibil o alergie din sampon sau ce mancase inainte...