| TomMaster92 a întrebat:

Bună ziua, dețin o pisică de 7-8 luni și aș vrea să o sterilizez. Îmi poate recomanda cineva un cabinet veterinar cu prețuri mici? Personal am găsit cabinete cu prețuri între 120 și 170 de lei pentru sterilizare, însă mi se pare foarte mult și mă gândesc că poate sunt cabinete cu prețuri mai mici sau chiar cu sterilizare gratuită. Vă mulțumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cum ai vrea sa iti recomandam? Pe net? Daca tu nu ai dat orasul?

| RedNose a răspuns:

Stai linistit/a, in Bucuresti sunt 200-250lei...
Eu am sterilizat pisica langa Bucuresti cu 160lei, deci mai putin decat ai gasit nu cred ca vei gasi.
Din cate stiu sterilizari gratuite nu se mai fac, se faceau doar la pisicile de rasa comuna.

| Kriss96 a răspuns:

Mai bine nu iti luai pisica daca nu poti sa faci un efort financiar pentru ea.
Ieftin inseamna prost. Adica o chinui.

| karsivan a răspuns:

Cam te joci cu viata pisicii, de ce vrei low cost? anetezic de proasta calitate, fire naspa si instumentar strilizar de mantuiala. Intra intr-un cabinet si uita-te in primul rand daca acolo este curat luna daca dr. este ok, intereseaza=te la alti pacienti de el si etc si apoi pui in balanta pretul.