| alii98 a întrebat:

Hei TPU, unde pot gasi in Ploiesti cabinet veterinar cu sterilizare gratuita?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Hmmm, gratuit în ziua de azi - cam greu și nu numai la Ploiești

| GabyT10 a răspuns:

Se fac sterilizări gratuite, săptămânal, între marți și vineri, în cadrul adăpostului Bucov. Persoană de contact: dna Mihaela Teodoru - 0755035443. Exclus câini și pisici de rasă. Se fac sterilizări gratuite și la patru cabinete veterinare din oraș, prin asociația Hope for Romanian Strays, o poti contacta pe doamna Aniela Ghiță: 0725 949 288.