| Emilian86 a întrebat:

Buna ziua
Imi caut un ceas/bratara care sa imi monitorizeze distanta parcursa, timpul, altitudinea si eventual pulsul atunci cand fac diverse activitati insa eu l-as folosi preponderent pentru alergat. Ceva recomandari?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ceva informativ.
http://www.shopniac.ro/......rdiac-792/
O zi buna :)

| Emilian86 explică (pentru caramela):

Este vina mea ca nu am specificat in intrebare faptul ca vreau sa fie si la un pret accesibil.

| Sepoate a răspuns:

Http://m.emag.ro/banda-sony-smartband-swr10-black-89577/pd/DYX0LBBBM/ E tot ce ai nevoie.Cauta pe Youtube, a facut George Buhnici review cu ea.