| Mihai123211 a întrebat:

Mi puteti spune o aplicatie care sa-mi arate distanta parcursa cand alerg? Eu am android speedometer dar cand alerg o tura de cartier imi arata cati metri am alergat si cand merg normal numai e aceeasi distanta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Runtastic. Se foloseste de gps ul telefonului si iti arata exact ce distanta parcurgi

| AlexL28 a răspuns:

Pai aceste aplicatii se folosesc de senzorii telefonului si probabil ca calculeaza ca si cum ar fi un pas cand detecteaza o anumita miscare uniforma care probabil nu exista cand doar mergi...