| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna ziua o intrebare pentru cei care au the sims 2...deci am insatalat jocul si apoi 2 expansion pack (funky business si nightlife) mai am pets si family fun stuff dar nu se instaleaza nu stiu de ce...iar cand incerc sa ma joc merge 10 minute iar apoi se inchide jocul. Oare nu e instalat corect sau nu merge pentru ca eu am windows 8. Trebuie sa il dezinstalez si sa incerc din nou sa il instalez ce poate fi? Toate cd-urile sunt originale. dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Zice ceva inainte sa se inchida? s-ar putea sa nu fie compatibil cu windows 8 daca nici pets si fun stuff nu le instaleaza. cand intrii in joc trebuie sa intrii de la crack-ul ultimului expansion care e instalat. Eu zic sa incerci sa instalezi din nou si vezi dupa. eu am toate expansion pack si nu am avut probleme cu sims 2.

| XxBlueRosexX explică (pentru EvangelineLovin):

Inainte nu spune nimic...si eu le am pe toate dar instalez doar cateva... ultimul instalat e nightlife dar imi cere sa intru cu primul deci funky business, o sa incerc sa le reinstalez, mersi

2 răspunsuri:
| Florekenzor a răspuns:

Nu cred ca se potrivesc instalurile pe windows 8...parerea mea.