| Sasky a întrebat:

Ok Toata Lumea! As Vrea Si Instalez Sims 3 Cu Toate Expansion Pack-urile Si Toate Stuff Pack-urile Si Vreau Sa Stiu Cat Spatiu E Necesar Pentru Jocul Instalat Si As Mai Dori Sa Stiu Cam Ce Calculator E Necesar Pentru A Rula Jocul La Grafica Maxima Cu Tot Cu Expasionuri! Si Cine Stie Un Mod Usor De A Face Bani In Sims 3 Fara Cheat! Multumesc!
And Bye-Bye!

2 răspunsuri:
| irbis96 a răspuns:

Cred ca jocul are vreo 12gb(cu expansiunile).

http://www.thesims3.com/game/systemreq

Fara cheats? Multa munca.

| Sasky explică (pentru irbis96):

Cred Ca Te Inseli Ca Decat Imaginile Virtuale Au In Total Descarcate 80Gb
Si Nu E Greu Sa Faci Bani In Sims Doar Sa Ai Putina Experienta!