| Daviiiiiid a întrebat:

as vrea sa cer ajutor de la jucatorii de Sims 3. Ehm, Am toate Expansion Pack-urile si Stuff Pack-urole, dar as vrea sa dezinstalez "The sims 3 Supernatural". Mi-ar afecta tot jocul?

4 răspunsuri:
| Puric a răspuns:

Daca ai jucat si supernatural si ai salvat, da. Daca-l dezinstalezi o sa trebuieasca sa-ti faci o salvare noua.

| Daviiiiiid explică (pentru Puric):

Deci nu pot sterge salvarile;-s? Am jucat Sims Supernatural. si am si salvari. Cum adica sa fac o salvare noua?

| Puric a răspuns:

Adica dai delete la salvarile alea care le ai acum si-ti faci alta familie

| MaduMadutsa a răspuns:

Dar de ce nu merge sa salvez la sims 3 supernatural. am cateva expansiuni dar cand joc zice ceva ca nu pot sa salvez sau sa folosesc edit town deoarece familia mea e in delasare... sau ceva de genu. Va rog ajutor