| Mililitaru a întrebat:

Buna ziua, pisica mea vrea sa vomite dar numai o spuma alba. Face așa de aproape 1 luna.Cum o pot ajuta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba-i hrana, mai dai si carne de pui fiarta, carne de vacuta tocata sau fiarta, ca ceva nu-i prieste la stomac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ducând o la veterinar.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca mananca iarba, e normal. Asa isi curata ele stomacul de parul inghitit.
Uneori scot par si iarba ce au mancat-o, alteori e doar spuma.
Dar daca face asa zilnic, trebuie sa o duci la veterinar.

| dullcat a răspuns:

Oare nu e grav daca face asa de o luna si nu ti-a trecut prin cap sa o duci la medicul veterinar?

| iliiiinca a răspuns:

Veterinar, săraca. Tu dacă ai voma o lună, tot ai mai sta pe gânduri ce să faci? Dacă tot vă luați animale, asumați-va