| ciocio1993 a întrebat:

CATELUS BOLNAV! va rog sa imi scuzati categorai ) dar sunt disperat, deci cainele are 3, 4-5 luni maxim era vioi, jucausi etc si de 2 zile nu mai mananca nimic si ii vine sa vomite ( i-am dat ceai de izma in care i-am dizolvat o amoxacilina si i-am dat cu siringa ) face spume la gura si nu mananca nimic, si vomita spuma alba, si cand da sa vomite ii se aude asa tare stomacul ca si cum nu ar putea vomite ca si cum s-ar balansa niste apa acolo in stomac un sunet din ala) va rog cine poate sa ma ajuta cu un raspuns sa salvez catelu. multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Are toate vaccinurile facute? Are deparazitarea facuta? Daca, DA, mergi la un veterinar!

| Felys a răspuns:

Si daca esti disperata ai cumva impresia ca il facem noi bine, nu se va face bine scriind pe net, vrei sa traiasca, il duci la veterinar, il tratezi si va traii

| Felys a răspuns:

Labar esti tu, eu sunt femeie

| hummmer a răspuns:

Posibil să fie parvoviroză. Dacă te duci la medic, să scrii şi aici ce a avut.

| Sadicalex a răspuns:

Du-te cu el la veterinar cat mai curand.

| Grinch1 a răspuns:

Imi pare rau pentru catelusul tau...du-te cu el la veterinar.

| Buraga_Cosmin_1999 a răspuns:

Crede-ma am aceeasi problema.dar nu iti mai fa sperante asa ca scuzma ca iti dau eu vestea.dar e pe moarte sad
sau poate reusesti sa faci niste remedii babesti:
- pui fer incins pe botic
-dai zeama de portocala
- dai poate o oxacilina( am vazt pe un site si am incercat si parac isi revenea.dar era prea tarziu.happy Baftasad