| gabryelle a întrebat:

Buna ziua TPU. Vreau sa-mi cumpar un papagal Micul Alexander de la o crescatorie, stie cineva una prin Galati, Braila, Tecuci? Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa29 a răspuns:

Salut sunt din brasila dar frecventez galatiul! am vazut nu demult la real ( la petshopul din incita realului ) un astfel de papagal la un pret acceptabilwinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| silviu_5499 a răspuns:

S-ar putea sa aiba la braila eu am vazut mereu la mall la brailala promenada nu bag mana in foc ca are sigur dar e posibil