| veronique122003 a întrebat:

Vreau sa imi iau un papagal Micul Alexander dar nu stiu ce sa iau dintre mascul si femela. Voi ce ati lua?

Răspuns Câştigător
| HappyGeo a răspuns:

As lua mascul. Femela va face pui si va trebui sa :ii vinzi(dar va afecta papagalul), sau ii pastrezi si va trebui... sa iei mai multe colivii happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu as lua mascul, sunt m ai frumosi.

| Otto2014 a răspuns:

Mascul.

| andrei1s a răspuns:

Eu as prefera mascul

| Vivi31 a răspuns:

Preferabil ar fi sa iei doi pentru ca eu am avut, iar daca este singur se va plictisi.Nu e obligatoriu sa iei femela si mascul deoarece acestia iti vor face pui si s-ar putea sa nu fi pregatita sa ii cresti.