| Ushhher a întrebat:

Buna ziua tuturor. As dori sa cumpar iepuri din rasa Urias Belgian. Am intrebat un om cu cat da perechea si o zis ca iepurii au 3 luni si 2 saptamani. El cand vine de la Baile Felix vor avea 3 luni si 3 saptamani. A zis ca pentru o pereche de iepuri de aceasta varsta vrea 130 de lei.
PS: 1. Iepurii sunt rasa pura
2. Iepurii sunt sanatosi struna
Deci ce ziceti?
Se merita 130 de lei pentru o pereche de iepuri, rasa Urias Belgian, de varsta 3 luni si 3 saptamani?

Răspuns Câştigător
| JolnT a răspuns:

Deci daca ai prins asa o oferta nu o rata pentru ca se merita alti dau un iepure de asa fel cam la 90 lei sau mai mult.

3 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Nu rata ocazia, este un pret sub cel al pietei, pentru o pereche (de prasila, adica sa nu fie frati)in zona noastra se cere 180 si se vinde frecvent la 150.

| MarianM8777 a răspuns:

Sigur ca merita! am vazut anunturi pe o buncata 80-90 de lei! cand sunt mai mari de vreo 1 an unu costa 130 de lei!

| Bolo_Dennis_1998 a răspuns:

Merita,dar ai grija ce cumperi pentru ca ce e ieftin uneori nu e bun.Bafta!