| Sinned a întrebat:

Stie cineva care e cea mai mare rasa de iepuri? urias german, urias alb, belgian sau cum naiba ii zice si la ce greutate ajunge?

Răspuns Câştigător
| 34588773 a răspuns:

Belgianul urias este rasa care ajunge la cea mai mare greutate, chiar si pana la 12-13 kg in viu.

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Uriasul belgian. Ajunge, in general la 6-7 kg, dar poate atinge chiar 10 kg. Doar Bugs Bunny e mai mare ca el laughing

| Sinned explică:

Uriasul german la ce greutate ajunge? ca eu stiam ca ajunge si el la 12 kg