| CorinaFeder99 a întrebat:

Va rog tare mult sa ma ajutati. Am un caras auriu dar de ceva vreme se comporta foarte ciudat. Se tot intoarce cu burta in sus si nu pare in largul lui. De cateva zile parca i-au aparut pete negre pe solzi si la gura. Asta imi cam spune ca nu mai are mult de trait dar macar ajutati-ma cu cateva sfaturi. Acvariul este de tip bol, iar alaturi de el mai are un sanitar.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-i drumul pana nu moare.Nu ii prieste acolo unde il tii tu.

| K0sti a răspuns:

Carasii au nevoie de spatiu si apa rece. Sunt pesti apa rece! Nu sunt pesti de tinut in bol! Puneti mana si cititi ca aveti internet, nu mai chinuiti vietuitoarele!