| Maduu_9584 a întrebat:

Bunaa sal sunt Din Resita si Vreau Un Catel Preferabil Talie Mica Bichon sau westie, Puteti sa imi lasatiu datele cei care aveti si veniti in Resita si va contactez eu Dar sa il dati spre adoptie va rogggg!

3 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

laughing ce amuzant. nu o sa gasesti pe nimeni care sa'tidea spre adoptie un bichon sau un westie. sunt destul de scumpi. tu pari destul de mica oricum. gasesti bichon sau westie spre adoptie doar caini adulti de la vreun an in sus, deoarece stapanii nu mai pot sa'i tina sau nu mai vor. sper ca ti'am fost de ajutor. te pup.

| BlugiStramti a răspuns:

Da? si eu sunt din resita

| CrisSuCrissS a răspuns:

Sincer nu prea cred ca vei gasi pui fiindca sunt scumpi si nimeni nu da un pui asa din cauze umanitare.Si dupa parerea mea daca o persoana nu mai poate sa tina un caine de astfel il da unei rude care poate avea grija...pentru ca la urma urmei s-a atasat de caine si va mai avea ocazia sa-l vada...mai ai o sansa sa gesesti pe cineva care a gasit cainele pe strada si nu poate sa-l tina, iar atunci il da spre adoptie.winking