| urgentr a întrebat:

Vreau un caine de talie mica gen Westie, bichon, shitzu, yorkshire, king charles cavalier etc. Vreau sa coste intre 0-800 ron.cine are catel sau cine gaeste anunt sa imi scrie repede. dau vot plus funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| spyke321 a răspuns:

Auzi intra pe www.catei-de-vanzare.ro si vezi ca acolo ai rase de caini de talie mica. Cea mai mica rasa de caini este Chiuhauha creste in jur de 18-23 cm. Si nu costam mai mult de 200-300 Euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, probleme gogule?

| puffiy a răspuns:

Intra pe www.cateidevanzare.info sunt preturi foarte bune si au catei de calitate.si eu mi-am luat in shitzu