| Dextro a întrebat:

Ca sa fi veterinar trebuie sa nu-ti fie frica de nici un animal?

Răspuns Câştigător
| maya33 a răspuns:

Nuuuuuu si matusa mea este veterinar si nu trebuie sa nu-ti fie frica de orice animal...stai linistitahappy

6 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Poate sa-ti aduca omul si o vaca sau un porc pe masa de consultatie laughing

| Ambassaderåd a răspuns:

Eu cred ca NU trebuie sa iti fie frica de orice animal ce ajunge oe masa ta de consultatie. De ce? Uite-te la Animal Planet, serialele cu veterinari cand le vin serpi, varani, caini, tot felul de bipede, patrupede, vertebrate si nevertebrate. etc. E un punct forte temerii de animale.dar faci bani. Numai ca in Ro nu sunt asa animale majoritatea sunt cele de companie: caini, pisici, papagali si hamsteri, iepuri. Deci nu e greu happy.

| Attomm98 a răspuns:

Nu neaparat... daca profesezi in Bucuresti nu cred ca o sa vina omu cu camila la tine laughing

| Dextro explică:

@boogy, ca sa stii am pus intrebarea pentru ca singurul animal de care imi este frica este sarpele tongue

| 2487283ioo a răspuns:

Poate trec eu pe la cabinet cu anaconda mea de 8mhee hee

| BogdanAlexandruBubu a răspuns:

Da nu trebiie sa iti fie de nimic