| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Cainele meu are un an.Sa-l castrez sau nu?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nuuu! Vei face o greseala... o sa ingrase(se intampla in unele cazuri)si ii vei deregla functiile.Lasa-l asa cum este el.

7 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Dc sa il castrezi? lasa`l si pe el in pace tongue

lolita
| lolita a răspuns:

du-te si intreaba veterinarul.eu am castrat motanul la un an si nu s-a ingrasat, eu sunt mai linistita si el la fel.

| christian a răspuns:

Nu-l castra. O s-o ia raznahappy Lasa-l si pe el sa se mai bucure...big grin

| cristi a răspuns:

Dar dc vrei sa il castrezi, lasa-l si pe el sa se bucure de viatalaughing

| cely a răspuns:

Da-l afara din casa ca e un animal si nu te mai inrece cu asemenea intrebari. Sunt copii care nu mananca o portocala ani de zile si nu-i stie nimeni. Sunt oameni care nu au un acoperis.

| elinea a răspuns:

E cam tarziu, dar daca nu vrei sa i porti mult de grija si eventual sa plece de acasa dupa vreo catelusa, si sa nu se mai intoarca, o sa ti para rau.eu nu l am castrat si acum nu l mai am si mi pare tare rau. nu este zi sa nu mi aduc aminte de el. e dureros pentru el acum dar ii va fi mai bine in viitor si mai usor pentru tine

| bunica a răspuns:

Ce parere ai avea daca ti-ar castra si tie sotul? saracu animal lasa-l sa se bucure si el de iubire.[scuze pentru gluma]