| Alex502 a întrebat:

Cainele meu este jumatate husky, acum 4 zile si-a ridicat ambele urechi total, prima a fost cea stanga apoi cea dreapta, au stat 1 zi ambele ridicate, de trei zile cea stanga(varful) este indoit... ce ar trebui sa fac/ce nu ar trebui sa fac? Ajutorr, are in jur de 2-3luni!

1 răspuns:
| Hadadea_Roby_1995 a răspuns:

Daca este jumatate husky, nu te speria daca nu ridica urechile. este un pui. inca nu stim ce se va intampla, dar un husky adevarat iti zic din experienta la varsta asta ar trebui sa aiba urechile ridicate. Eu zic sa nu te sperii si sa mergi la un veterinar sa intrebi mai multe lucruri