| anonim_4396 a întrebat:

Ca aproape orice fata am o gaura in ureche dreapta si una in urechea stânga.De câteva zile m-am gândit sa imi fac a 2 a gaura.Dar nu știu in ce ureche:dreapta sau stânga? Multi spun ca se face in stânga, dar alții spun ca in stânga își fac doar c*****e.Eu prima data m-am gândit sa imi fac in ambele urechi, dar acum nu prea știu...
Vreau si părerea voastră
Dau funda

3 răspunsuri:
| Heliodor a răspuns:

Daca porti cercei mici, sau cel putin pentru a doua gaura, poti sa-ti dai in ambele

| dadine a răspuns:

Eu zic ca arata mai bine pe stanga, acum in functie de care parte a fetei iti place cel mai mult si cum ai cararea, eu de ex. am cararea pe stanga asa ca as putea sa-mi fac asa pe urechea stanga happy. Deci chiar nu doare? big grin bine de stiut. merci

| The3w0que3n a răspuns:

@Heliodor, nu are nici o relevanta ce fel de cercei poarta. Eu le am pe cele pe care le ai si tu :)) dar am mai vrut sa-mi mai fac o gaura si am facut-o in urechea dreapta, deasupra celei pe care o aveam deja. Nu m-a durut chiar deloc. Dupa un timp am vrut sa-mi fac ceva de genul :
https://www.google.ro/......ps?/search
Bine, doar putin mai mic. Si nu am rezistat, mi-am facut doar gaura din stanga ( prima, cea de sus).