| emmyxd a întrebat:

Cainele meu nu e asa vioi ca de obicei, codita si-o tine in jos, unde il pui sa stea ramane acolo si tremura. Este rasa Chihuahua si chiar daca cainii de aceasta rasa tremura des, cainele meu nu o face asa de des si acum tremura foarte tare. Nu ii este frig, si nu vrea nici sa bea lapte, care de obicei ii placea foarte mult.

5 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Poate e indragostit

| gocops a răspuns:

Fa-i o baie, nu mai tremura pentru ca miroase urat

| MLyon a răspuns:

Poti sa il duci la veterinar, sa faci o deparazitare in cazul in care nu i-ai facut

| emmyxd explică (pentru MLyon):

E inchis si azi si maine

| MLyon a răspuns (pentru emmyxd):

Incearca la o farmacie, spune-le ce simptome prezinta si este posibil sa iti zica ce trebuie sa ii dai