| Fantasy a întrebat:

Cainele meu nu linge straight face cica nu a fost invatat sa linga, ca eu l-am primit de la cineva care mai avea inca 2 caini mai mari.pai eu nu am mai vazut niciodata un caine care sa nu linga..as putea sa il invat cumva?

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Da, ii arati cum se face treaba laughing

| Razeph a răspuns:

Ce intrebare stupida. Si ce daca nu linge? Vrei sa te linga si iti lipseste lucrul asta?

| Gabitech a răspuns:

Depinde cat de mare e. da-te cu ceva dulce pe mana si da-i pe la nas... sper ca nu e vreun pitbull sa incerci treaba asta. sigur va merge

| angeloo12 a răspuns:

Date cu zahar pe maini si incearca sa il faci sa te atinga cu limba apoi o sa te linga de iti vine rau nu ii da prea mult zahar! funda