| Andreeasmile1607 a întrebat:

Câinele meu se comporta ciudat în ultima vreme, nu mai mănâncă și de fiecare data când aleargă sau ma joc cu el vomita, altădată vomita fără măcar sa fi depus un efort fizic. El se comporta totuși normal :latră,sare,se joaca numai ca nu pot sa ma joc cu el( ca sa nu mai vomite) iar, el devine deprimat și plânge întruna ca sa ma joc cu el.Ce sa fac?! Sunt foarte îngrijorata și mi-e foarte mila de el?! Mulțumesc anticipat. P.S. Cățelul are 5 luni.

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Și ce aștepți? Du cățelul la veterinar.

| timeOUT a răspuns:

5 luni, e grav, dul la veterinar sa ii faca vaccinul, pana la 1 an el este vulnerabil, sa nu fi prins vre un virus.