| Shеili a întrebat:

Cainele meu statea la matusa mea la tara,si sa agatat de un gard cu gatul si a curs si singe, cred ca sa zbatut puternic sa iasa si sa atins coloana vertebrala,acuma l-au adus acasa la oras si nu misca deloc picioarele din spate si daca-l ridic in picioare cade jos tremura nu se tine deloc,veterinarul ii face injectii pentru picioarele din spate,maninca,bea, face treburile pe pelinca, are vreo sansa? si ce pot sai mai fac? mi se fringe inima sa-l vad asa. Astazi am inceput tratamentul cu injectiile.Multumesc

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

O sa se vindece. Tu cand esti racita iti trece intr-o zi?!
Asteapta! Nimic nu se intampla pocnind din degete. Ar putea sa-si revina si in cateva saptamani.

| einenebun23 a răspuns:

Daca ai inceput tratamentul se va vindeca doar putina rabdare.

| Dukes_Blob_1992 a răspuns:

Are sanse. daca ii sunt asigurate toate conditiile va scapa sigur. trebuie sa asteptisi sa ai incredere.