| `KiddO` a întrebat:

Cainele meu tocmai a vomitat...stiti cumva ce sa ii dau? crying. [a mancat prea mult si apoi s`a jucat si a vomitat]

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nimic! Cainii si pisicile cand mananca prea mult si lacom mai vomita!

| DoDo a răspuns:

Nu are nimic sa stii este normal el dupa ce a mancat si a inceput sa se agite i s-a dat stomacul peste cap nu-i nici o problema! funda/?

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin deocamdata nu-i da nimic, sa nu vomite din nou.hee hee dai doar putina apabig grin si isi va revenihappy

| `KiddO` explică:

@Mik3 ai observat ca e 2:16 AM? laughing unde sa il duc la ora asta? laughing. Ma rog, am incercat sa ii dau apa dar nu a vrut si am zis sa nu il fortez. Acum a adormit :X

| Nuia a răspuns:

E normal daca a mancat ca spartubatting eyelashes si dupa sa agitattongue maine nu o sa mai aiba nimic. data viitoare da'i mancare cu masura si asteapta 30 min / o ora dupa ce mananca si apoi joacate cu eltongue fundabig grin

| Mik3 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il duci la un medic veterinar

| Albey a răspuns:

Nu i-o fi priit ce i-ai dat sa manance
sau cum ai spus tu a mancat prea mult

| paul_9892 a răspuns:

Putin lapte nu are nimic...

| hsmlover a răspuns:

Nimic e normal sa vomita daca mananca mult nu ai ce sa-i dai poate sa-i faci un ceai dar nu cred ca o sa-l bea incearca

| alexa_9773 a răspuns:

Daca a mancat nu trebuie sa alergesau sa se agite las l asasi nu i da nimic daca vezi ca vomita iar du l la doctor

| getytosa_6287 a răspuns:

Daca mananca prea mult si apoi se joaca normal ca va vomita.Incearca eventual dupa ce mananca sa-l faci sa doarma. Iar dupa aceia se poate juca.