| FrozenRose_7553 a întrebat:

Cam cat costa un caine Chihuahua?happy

11 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Http://www.anunturi-utile.ro/......scator.htm
http://www.petshop-online.ro/vanzare-caine/Chihuahua,_ciuaua_0136.html
desi unii oameni nu dau mai mult de 200 ron pentru statura lor, sunt caini f valorosi datorita istoriei pe care o au si chiat pentru statura lor. eu m-am interesat la zoo center pentru un prieten si era in jur de 800-900 de ron, dar preturile difera, mai ales daca il iei dupa net, poate fi mai scump sau mai ieftin, cauta pe situri, eu iti recomand situl "pet shop online" dai la anunturi caini.

| just for me a răspuns:

Vezi ca si rasp anonim e tot al meu, am dat din greseala pe anonim

| DolcE_7446 a răspuns:

Pretzul variaza intre 300 euro si 1000 de euro.

| Raluuu a răspuns:

300euro { in Italia } sau 1. 000 ron la noi in magazinele petshop!

| Nume a răspuns:

Cauta pe cineva care are oferta la Chihuahua si cumparal pentru ca el a pus pretu, dar ia cel mai bun pret gasit.

| lucas_6655 a răspuns:

Am auzit ca se gaseste vreo 400-500 ronhappy asa ca bafta

| PralineFine11 a răspuns:

10 milioane! Cel putin asa l-am vazut, cand mi-am cumparat cainele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.petshop-online.ro/......a_083.html http://www.anunturi-utile.ro/......scator.htm costa destul de mult, desi unii oameni ar zice ca pentru statura lor nu merita mai mult de 200 ron. costa in jur de 800 ron, cel putin asa costa cand m-am interesat eu pe la zoo center, dar preturile difera, mai ales daca il iei dupa net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza daca vrei adult este mai ieftin desigur dar un pui costa intre 8 si 10 milioane, daca nimeresti un vanzator bun ca sunt si unii care-i vand cu 15 sau chiar peste 18 milioane, numai sa faca bani dar cine da atatia bani, sa fim seriosi! Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.300 euro

| DjAnnaLove a răspuns:

Un caine Chihuahua ar costa cam intre 270-350 euro! Fundita?batting eyelashes