| Pufarinee a întrebat:

Ce caine e mai frumos chihuahua sau boxer? big grin

Răspuns Câştigător
| RoxanaDenisa a răspuns:

Boxer. insa nici chihuahua nu e mai prejos tongue. Totusi, cu boxerul poti iesi cu el afara linistit, de obicei cu cainii astia mici vin multa lume/copiii sa puna mana pe ei, sa ii implimbe etc. Eu de multe ori le spun ca musca (am pechinez) alteori le spun ca ma grabesc laughing.

7 răspunsuri:
| Bibuu09 a răspuns:

Boxer sunt sooperi draguti:X

| Deeutza2012 a răspuns:

Boxer

| JoeTPU a răspuns:

Chiuaua:X

| annaangel17 a răspuns:

Chihuahua

| KiddaBăă a răspuns:

Eu am avut boxer si este tare dragut! Dupa parerea mea amandoi sunt frumosi happy

| gocops a răspuns:

Cam urateti catei astia, dar depinde de gusturi mie imi plac labradori dar daca ar fi sa aleg dintre astia as alege boxer, seamana a caine big grin

| Bhaa a răspuns:

Chihuahua.Acum depinde si ce iti place tie. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos. Fundita?