| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cam cat costa un papagal vorbitor...am sursa dar vreau sa ma duc acolo cand stiu si cum se incadreaza suma de bani:*:*:*si cum vb ei adica cum invata asa pur si simplu sau trebuie facut ceva?tonguetonguetonguecred ca unul care nu vorbeste este cam plictisitorsadsadsad

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sfatul meu este sa iti cumperi un papagal perusi.am si eu unul de un an si ceva.la inceput nu a vb insa acum a inceput sa vb.ca sa vb trebuie sa ii vb mai mult cu el si sa ii acorzi o atentie speciala.nu va vb din prima, ci pe parcurs.al meu a invatat sa isi pronunte numele si multe altele.succes!

10 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

Din cate stiam eu, cel mai ieftin este de 200 ron.Trebuie sa il inveti tu sa vorbeasca(in cazul in care stie sa vorbeasca sigur e mai scump).

| mikiscence a răspuns:

Mai bine iti faci un prieten...iubit...nu costa nimiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papagal vorbitor? e gratis, se ocupa cu politica si apare zilnic la televizor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba bucur ca am luat 2 stupid, inseamna ca avem doi parlamentari care se simt cu musca pe caciula rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Cristina. E u cred ca e mai vesel sa iei un papagal simplu si sa-l inveti sa vorbeasca.Asa un papagal
costa cam 150-250lei.
Am si eu un papagal acasa.Asa am facut.Papagalul meu vorbeste foarte multe cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa in jut de un milion jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde un perus fetita costa
180 lei dar baiat 220

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino in suceava in piata acolo in centru si ai sa vezi ass mai multi unu costa 438

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un papagal vorbitor costa incepind de la 100 euro si mai mult

| IoNuTzZ99 a răspuns:

Ceau! un papagal voribitor porneste de la vreo 300 ron... uite aici niste rase de papagali vorbitori: micul alexandru- pornind de la 300 lei, marele alexandru- incepand de la 700- lei, ara- incepand de la 1600 euro, nimfa-cam 100 lei, amorez-100lei,etchappy