| Christyne a întrebat:

Cam cat m-ar costa o castrare la o pisica? Pretul depinde de varsta pisicii?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bucuresti in jur de 40roni, probabil in provincie este mai putin.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Nu depinde unde te dui...variaza intre 90 si 150 lei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura varsta pisicutei.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Nu, nu conteaza varsta pisicii.Am vazut si la 50 ron, dar si la 1 milion, 2.

| Anca a răspuns:

In jur de 100 lei. Pt pisici e mai scump decat pentru motani. Ce varsta are pisica?

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Barlad e 120 roni.

| Fazanu a răspuns:

Pe la mine costa 100 RON

| xtina a răspuns:

Pe mine m-a costat sa-mi castrez pisica 150ron, cu tot cu spaga!

| Anca a răspuns:

Important! Pisicile se castreaza incepand cu 6 luni, motanii cu 1 an!

| vilmaristul a răspuns:

Depinde:motanul in jur de 35, pisica in jur de 50, si de la cabinet la cabinet
eu mi am castrat cateaua, si cu tratamentul dupa, m a costat 90lei

| Ianaaable a răspuns:

Eu stiu ca o castrare de pisica ii in jur de 100leihappy succes!

| danutz_8631 a răspuns:

Da dc o castrezilaughing? Las-o libera sa se simta bine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asociatia robi ofera sterilizari gratuite pentru pisici.intra pe www.4animals.ro sa flii mai multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu depinde da te costa cam 100 lei pisici si 220 lei motan cam scumput...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa-mi castrez pisica, dar nu stiu sigur cat ar costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In caracal este 13 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca ar costa vreo 200 RON.

| Kovacs_Beatrix_1997 a răspuns (pentru danutz_8631):

Pentru ca devine rau se duce dupa pisici si se bate cu motanii

| CristinaIM a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este deloc adevarat...eu sunt din Arad iar anul trecut am platit 150Ron pentru sterilizarea unui motan...preturile difera de la cabinet la altul.

| CristinaIM a răspuns:

Pentru iubitorii de pisici aveti mare grija cu sterilizatul deoarece anul trecut cand mi-am sterilizat motanelul la interval de 1 luna a si murit din pacate... poate nu din cauza operatiei in sine ci eu nu am fost informata de catre doctotr ca dupa o astfel de interventie este obligatorie schimbarea regimului de alimentatie.
Deci mare atentie, dupa o astfel de operatie intrebati doctorul absolut orice legat de pisic Alimentatie/ingrijire/crestere/reactii adverse.etc.