| anonim_4396 a întrebat:

Cam cate pisici pot coexista intr-un apartament?

8 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Eu mai mult de 3 nu as tine oricat de mult leas iubi.bine daca ar avea pui leas tine pana cand leas da.

| CenturyChild a răspuns:

Depinde de marimea apartamentului, de cati oameni ingrijesc de ele si trebuie sa fie pisici care sa se inteleaga. Cu cat mai putine cu atat mai bine. Daca ai o pisica poti sa te ocupi de ea sa te joci cu ea sa o duci la veterinar daca e cazul etc. Daca ai 25 nu ai timp sa te joci cu toate + ca pisicile sunt din fire geloase si cand te joci cu una se supara cealalta.

| hugin a răspuns:

Apartament? Maxim 2. Asta asa sa nu te transformi in vecina ciudata (aia cu pisicile o sti tu) big grin

| mioara a răspuns:

Cel mult doua

| MihaiA a răspuns:

Mai mult de 2 ai nevoie? Si 2 mi se par multe laughing

| Elena0210 a răspuns:

2 dar de sex opus. Daca is mai multe nu e binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot coexista impreuna in acelasi loc cam vreo aproximativ circa 24 de pisici matzoase

| claudiarebecca a răspuns:

Vecina un prietene avea 17. la etajul 3 intr-un apt de 2 camere happy dar era singura. asa ca daca sunt mai multi oameni in apt ar fi recomandabil sa fie mai putine