| MiaMaria a întrebat:

Canarul meu are gusa umflata, din ce cauza poate fi asta?

4 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Poti sa mergi la veterinar si e mai sigur... decat sa ne dam noi cu presupusu tongue

| Princessee a răspuns:

Il poti duce la veterinar.Eu am 2 perusi dar nu li s-a intamplat asta! S-au poate fii de la glanda tiroidathinking

| Ea a răspuns:

Mm... a mancat prea mult?hee hee

| jani a răspuns:

Are glanda TIROIDA cred ca l-ai stresat mult cu invatatu de vorbit si acum trebuie sa-i dai tratament cu ''tyrozol'' dar iti recomand sa fie consultat de un medic Endocrinolog sau Pshiatru.Va trebui sa faca niste teste tip chestionar...
Vezi tu...