| suddent a întrebat:

Cand incerc sa intru pe un server de Call of duty 2 multiplayer, imi scie:ERROR:key code in use, please try again later.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul care l-ai bagat e in folosinta de alta persoana ai dat de probleme incearca sa obtii unul nou

4 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

1. Daca ai jocul cumparat din magazin/digital download:
Da un mail/telefon la asistenta tehnica a Activision si spune-le de problema ta. Iti vor trimite un nou CD-key cat mai rapid posibil

2. Daca e o varianta pirata:
Good luck, nu poti juca pe servere oficiale asa de usor.
Vorba aceea, buy the game!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ae am aceiasi problema, dar cert este ca mi-a mers inainte si jocu este pirat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru

| cata0211 a răspuns:

Ca sa jucati Multiplayer trebuie sa va luati dupa net patch 1.3 (daca il luati nu o sa trebuiasca sa bagati key code), si atunci puteti juca(trebuie sa setati din Multiplayer options : PunkBuster : Yes). Cautati un server si jucati